Jesteś tutaj: Strona główna » Menu podmiotowe » Regulaminy » Regulamin przebywania w sali lekcyjnej

Regulamin przebywania w sali lekcyjnej

Regulamin przebywania

w sali lekcyjnej

Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych

w Brzozowie

1. Sala lekcyjna przeznaczona jest do prowadzenia zajęć i do innych spotkań organizowanych przez nauczyciela.
  2. Za stan pomieszczenia, sprzętu i znajdujących się w sali urządzeń w czasie prowadzenia zajęć odpowiada nauczyciel prowadzący zajęcia.
  3. Za bezpieczeństwo uczniów przebywających w sali lekcyjnej odpowiada nauczyciel prowadzący zajęcia.
  4. Nauczyciel pod żadnym pozorem nie może pozostawić uczniów w sali bez opieki,
    w tym udostępniać uczniom klucza do sali, bez sprawowania nadzoru nad  tymi uczniami.
  5. Uczniowie każdej klasy korzystający z sali lekcyjnej odpowiadają za jej ład
     i porządek.
  6. Wszelkie uszkodzenia sprzętu lub urządzeń uczniowie natychmiast zgłaszają nauczycielowi.
  7. Uczniowie mogą korzystać z pomocy dydaktycznych na polecenie lub za zgodą  nauczyciela.
  8. Każdy wypadek w sali uczniowie natychmiast zgłaszają nauczycielowi.
  9. W czasie przerwy międzylekcyjnej sala powinna zostać dokładnie przewietrzona.

Regulamin przebywania w sali lekcyjnej uchwalony przez Radę Pedagogiczną uchwałą nr VI/XXXIX/2008/2009 w dniu 27 października 2008r.

Regulamin przebywania w sali lekcyjnej