Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Starym

Witamy na naszej stronie!

Dzisiaj na tablicy

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie uczniów o konkursie i udostępnienie o nim informacji w dostępnych Państwu źródłach, m.in. na stronach internetowych szkoły, w mediach społecznościowych (Facebook, itp.).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablet, zegarki typu Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, dyplomy oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace można przesyłać do dn. 09 czerwca 2024 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września 2024 r.

Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie LINK - KONKURS.

Zachęcamy do polubienia fanpage MEDIACJA na portalu Facebook.

Aleksander Ratke
Główny Specjalista
Wydział do spraw Mediacji
Departament Strategii i Funduszy Europejskich